Używanie smyczy do inteligentnego marketingu promocyjnego

Aby skutecznie promować swoją firmę, musisz wykorzystać narzędzia marketingowe na swoją korzyść. Jednym z najlepszych, choć często pomijanych narzędzi, które możesz wykorzystać do marketingu swojej firmy, są smycze. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak używać smyczy z korzyścią dla swojej firmy, rozważ poniższe informacje.

visit https://blackbridgebowl.com/2020/09/01/przekaz-reklamowy/

Zalety używania smyczy w marketingu

Istnieje kilka powodów, dla których użycie smyczy może pomóc w brandingu Twojej firmy. Niektóre mogą być:

Smycze są noszone na szyi, prawie na wysokości oczu. Dzięki temu są bardzo łatwe do zobaczenia i zapamiętania.
Do smyczy można przyczepić wiele rzeczy. Jednym z popularnych zastosowań smyczy jest przechowywanie materiałów identyfikacyjnych. Kiedy potencjalny klient sprawdzi nazwisko przedstawiciela firmy, z którym rozmawia, najprawdopodobniej zobaczy nazwę firmy wydrukowaną na plakietce.
Smycze pozwalają na potężną autoreklamę. Nazwa firmy, strona internetowa i numer telefonu mogą być wyhaftowane lub nadrukowane bezpośrednio na smyczy. Jeśli Twoja firma dystrybuuje markowe smycze do potencjalnych klientów, zawsze będą oni fizycznie przypominać o Twojej firmie.
Smycz zapewnia subtelny, ale mocny przekaz każdemu klientowi lub potencjalnemu klientowi. Ułatwi to Twoim klientom zapamiętanie, kim jesteś i jak nazywa się Twoja firma.
Gdzie należy używać smyczy?

Chociaż możesz pozyskać nowych klientów, zmuszając pracowników do noszenia smyczy niemal wszędzie, gdzie się udają, ten rodzaj marketingu nie zawsze jest możliwy lub użyteczny. Zamiast tego możesz udostępnić te narzędzia marketingowe wyświetlające logo firmy obecnym klientom. Poczta pantoflowa wraz ze smyczą może pomóc zwiększyć liczbę klientów, którzy przechodzą przez twoje drzwi.

Innym sposobem skutecznego (i potajemnego) marketingu za pomocą tego narzędzia jest sponsorowanie wydarzenia społecznościowego lub lokalnego poprzez wyrażenie zgody na bezpłatne zapewnienie uczestnikom smyczy. Pomyśl o tym — setki, jeśli nie tysiące osób, które wezmą udział w wydarzeniu, mogą nosić logo Twojej firmy na szyi. Zapewni to wiele reklam i przyczyni się do przyciągnięcia większej liczby klientów. Niektóre z wydarzeń, które możesz chcieć sponsorować, to:

Spacery świadomości raka piersi
Konkursy piękności
Pokazy handlowe
Wystawy psów
Podpisy autorów
Zaangażowanie w przemawianie
Seminaria motywacyjne lub szkoleniowe
Funkcje kościoła
Koncerty
Wydarzenia sportowe
Możliwości są nieograniczone, jeśli chodzi o marketing za pomocą smyczy. Możesz być w stanie znaleźć lokalne lub regionalne wydarzenia, które pozwolą Ci zostać sponsorem i przekazać tyle narzędzi marketingowych, ile chcesz. Możesz zapewnić je tylko tym, którzy biorą w nich udział, lub przenieść je na wyższy poziom i zapewnić je również publiczności.